fbpx
DIY i Rękodzieło,  szycie,  Zima & Boże Narodzenie

Złota i czarna poducha poinsecja

 

 

Przygotowania świąteczne idą pełną parą 🙂 Udało mi się ukończyć dwie poduchy, które również zostaną sprezentowane ;)) Jedna to kremowa poinsecja na złotej poduszce, druga jest większa – ten sam kwiat, ale na czarnej poduszce.

 

 

 

Chciałam Wam jeszcze pokazać jak ostatecznie wyglądała nasza szkolna dekoracja świąteczna 🙂 W tym roku naprawdę na bogato ;))

 

Ostatni tydzień w pracy minął naprawdę przyjemnie 🙂 Na każdej przerwie puszczane były świąteczne piosenki typu last christmas, wszędzie unosił się zapach mandarynek i w ogóle wszyscy byli w fajnym świątecznym nastroju 😀 Tak to ja mogę pracować! ;))) Tradycyjnie też w każdej klasie na ostatniej lekcji przed świętami obejrzeliśmy sobie Merry Christmas Mr.Bean (tutaj), i uczniowie to lubią i ja 🙂 Oznacza to, że w tym tygodniu obejrzałam ten odcinek 12razy 😛 a i tak za każdym razem się śmiałam ;))) Polecam! Naprawdę wprawia w nastrój.

 

Jutro już na pewno pokażę mój stroik przed dom – wysoki na 1m 😉 Właściwie gotowy tylko nie zdążyłam sfotografować – znowu mnie zachód słońca zaskoczył 😛

Pozdrawiam!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *