fbpx

O mnie

 Od zawsze lubiłam ‚babrać się’ we wszelkich plastelinach, glinach, farbach i innych podobnych substancjach 🙂 To była nieodłączna część mnie – już w podstawówce miałam opinię ‚tej co ładnie rysuje’ i obskakiwałam wszystkie większe i mniejsze konkursy plastyczne. Z biegiem lat pojawiały się oczywiście wzloty i upadki bo czasami po prostu ciężko znaleźć czas na hobby, ale na szczęście wytrwałam, a efekty moich działań możecie oglądać dziś na blogu. Speckled Fawn (Nakrapiany Jelonek) powstał 24.07.2012r czyli już daaawno temu 😛 A założyłam go z chęci pokazania moich pomysłów szerszemu gronu ludzi niż mój brat, rodzice i ewentualnie kilku innych krewnych, którzy się akurat ‚napatoczyli’ na moje skończone COŚ 🙂
Oprócz zajęć plastycznych uwielbiam czytać – najwięcej na mojej półce znajdziecie kryminałów (kolekcjonuję Agathę Christie) i pewnie thrillerów (Harlan Coben, Koontz), ale mam też szybko powiększający się zbiór książek i albumów o ogrodach i pałacach oraz dworkach Polski – marzy mi się skończyć nasz własny dworek kiedy wreszcie  będę mogła go w ten cudowny, dworkowaty sposób urządzić :))
Mam dwa kochane psy – Frodo i Lena, które uwielbiam i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. A! Mam też narzeczonego 😛 (niedługo już męża).

Zawodowo jestem nauczycielką języka angielskiego, a od dwóch lat również plastyki, ale o tym raczej tutaj nie poczytacie ;)) 
Jeśli chcecie poznać mnie trochę bardziej to zapraszam do przeczytania wywiadu ze mną tutaj 🙂
Poniżej możecie obejrzeć kilka przykładów moich działań twórczych, a jeśli coś wpadnie Wam w oko lub macie jakiś własny pomysł to zapraszam do kontaktu 🙂
myspeckledfawn@gmail.com

FILC:

 
PODOBIZNA TWOJEGO PSA NA ZAMÓWIENIE :))

IGIELNIK
ETUI NA TABLET

IGIELNIK

PODKŁADKI POD KUBKI

WIELKANOC:

MODELINA:

ZAWIESZKA DO KLUCZY – CZEKOLADKA

ZAWIESZKA DO KLUCZY – PIEGUSEK

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI ROBACZEK

BOŻE NARODZENIE:

INNE:

Pozdrawiam i zapraszam 🙂

10 komentarzy