fbpx
DIY i Rękodzieło,  jesień,  Lato,  Wiosna i Wielkanoc

Jabłuszkowe Podkładki

 

 

Wybaczcie, że tak wsiąkłam ostatnio 😉 byłam baaaardzo zajęta. Serialem ;P
Po uzależnieniu od Downton Abbey (o którym pisałam tutaj), zaczęłam szukać czegoś podobnego no i znalazłam – The Paradise („Wszystko dla Pań”). To tak jakby ktoś zrobił serial specjalnie dla mnie 😀 bo nie dosyć, że dzieje się gdzieś w XIXw. to jeszcze miejscem akcji jest……pierwszy dom towarowy w Anglii! 😀 przecudne po prostu. Chyba będę musiała napisać o tym osobny post bo naprawdę….wow! 🙂

 

 

Jak tak sobie oglądałam wszystkie odcinki jeden po drugim, to w międzyczasie „dziergałam” te oto podkładki pod szklanki, takie już wiosenno-letnie, będą super do użycia na taras z mnóstwem kolorowych naczyń :))  Fantastyczny tutorial znalazłam tutaj.
Już się nie mogę doczekać 🙂 jeśli się uda to w tym roku wreszcie będę miała taras z drewnianym zadaszeniem z angielską kratą, już go sobie wyobrażam całego w kwiatach 😀 trzymajcie kciuki 😉

 

 

Ponieważ wiosna właściwie prawie już do nas dotarła (dzikie kaczki latają pracowicie w te i we wte;)
to będę przygotowywać wiosenne dekoracje szkolne w przyszłym tygodniu. Mam już konkretne plany, większość potrzebnych materiałów już kupione, więc spodziewajcie się czegoś na ten temat 🙂 będzie wieeelkie (jeśli się uda;)

 

 

 

 

 

 

 

A jakby tego było mało, to jeszcze w szkole organizowany jest kolejny kiermasz charytatywny 😉 w związku z tym oczywiście będę miała pełne ręce roboty, mam uszyć serduszka shabby chic, jakieś filcowe zwierzaki, może jeszcze jakieś jajka decoupage. Tylko kiedy ja to zrobię?

 

 

Zdradzę jeszcze tylko, że niedługo pojawią się też dwa filcowe zwierzaki, jeden na konkurs, drugi na zamówienie 🙂

 

 

Pozdrawiam serdecznie 😉

Post bierze udział w:

CRAFTBERRY BUSH

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *