DIY i Rękodzieło,  Ogród,  pomysły,  Wiosna i Wielkanoc

Wiosennie + aranżacje kwiatowe na powitanie wiosny

 

Za oknem kwitną mi już przebiśniegi, tulipany, szafirki i hiacynty wychodzą powoli z ziemi, a w wazonie pięknie wyglądają tulipany i duże żonkile :))) Wiosna? No w sumie tak, pomijając wczorajszy przymrozek i spore opady śniegu ;)))
Sprawiłam sobie nowy numer Weranda Country i po przeczytaniu odłożyłam na swoją małą kolekcję (a właściwie 1/4kolekcji;)) Okładka sprawiła, że w tym kąciku nagle się jakoś tak wiosennie zrobiło ;)) A co myślicie o mojej gipsowej ręce? Dosłownie MOJEJ ;P – to odlew mojej prawej ręki ;))) Jak zrobić coś takiego pisałam tutaj.
A teraz kilka inspiracji z wiosennych aranżacji ;))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam:))

5 komentarzy

  • Emi

    Piękne kwiaty. Już nie mogę się doczekać moich ogrodowych. Na razie są ukochane przebiśniegi, parę ranników i takie coś białe, duże. Za to mam już dwie róże do wkopania. Czekają cierpliwie na sobotę. Oczywiście baźki w wazonie i tulipany. Tylko gwiazdę betlejemską przestawiam z kąta w kąt i nie wiem, gdzie ją postawić 🙂
    Ach, no i oczywiście w weekend będę szykować sadzonki na pelargonie. Ach wiosna!

    • speckledfawn

      hmm, u mnie wszystko działa ok, ale może rzeczywiście ). Chodzi o te z Wrocławia, tak?(wrzucam tą samą rozdzielczość w każdym poście, ale że tam ich jest dużo to pewnie pojawia się problem). Spróbuję coś z tym zrobić, dzięki za info ;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *