fbpx
DIY i Rękodzieło,  filc

Sowa zimowa :)

 

Pada u Was śnieg?:) U nas delikatnie prószy cały dzień, pierwszy w tym roku, więc od razu czuję, że ”coraz bliżej święta, coraz bliżej święta” 😛 A co za tym idzie kombinuję już w międzyczasie kilka świątecznych tutoriali, kupuję gwiazdki, reniferki i inne takie i wyciągam z szafy wszelkie światełka 😀 Tak! Trzeba się zacząć ogarniać ;)) (Jeśli macie ochotę pooglądać trochę świątecznych pomysłów zajrzyjcie na link party tutaj – mamy już 50 diy z różnych blogów:)
W tej przed-świątecznej atmosferze pojawiło się zamówienie na sówkę, która skradła wiele serc w w 2014r 😉 Snowhite! 🙂 Ostatni weekend spędziłam, więc na ‚dzierganiu’ zimowej sowy, którą widzicie na zdjęciach 🙂 Ma być prezentem, więc mam nadzieję, że się spodoba, nie macie pojęcia jaki to jest stresior – wysyłasz i myślisz ‚spodoba się?/nie spodoba?’ 😉 Ostatnio robiłam też figurkę-portret psa na zamówienie, kiedy dostanę od właścicielki psiaka zdjęcie oryginału z ‚podróbką’ też pokażę w osobnym poście 🙂 Poprzedni mój psi portret wyszedł tak.

 

 

 

 

No nic, lecę do roboty, wyciągnęłam wczoraj mojego drwala w czapce z pomponem w teren bo wymyśliłam sobie, że potrzebuję trochę gałęzi 😛 No to teraz trzeba coś z tymi gałęziami zrobić ;D

 

Pozdrawiam!

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *