fbpx
DIY i Rękodzieło,  inne DIY

Łapacz snów – łatwa obudowa na telefon DIY

 

Letni, wakacyjny, delikatny… po prostu śliczny 🙂 Łapacz snów na telefonie zrobiony za pomocą lakierów hybrydowych Semilac 🙂 Całość zajęła mi jakieś 20min, ale tylko dlatego, że wzorek podwajałam sobie dwa razy, a całość pokryłam jeszcze Topem. A oto jak to zrobić 🙂
1. Znajdź wzór jaki Ci się spodoba – ja zrobiłam łapacz snów, ale równie dobrze możesz namalować sobie ananasy czy cokolwiek innego 🙂 Wydrukuj wzór w odpowiedniej wielkości do Twojego telefonu.
2. Przygotuj sobie kolory lakierów, których użyjesz oraz coś na co możesz je wylać (wystarczy kilka kropel) – ja użyłam papieru do pieczenia, ale może być np. zwykła folia.
3. Połóż przezroczystą obudowę na wydruk wzoru i używając tzw. sondy do malowania paznokci (albo wykałaczki czy co tam się jeszcze nada:) zacznij malować wzór.

 

4. Gotowy wzór włóż do lampy (generalnie im dłużej tym lepiej – nigdy nic nie wiadomo :P). Ja robiłam 2x60s. Jeśli chcesz możesz spojrzeć czy nie ma gdzieś jakichś niedoróbek i poprawić po czym włożyć jeszcze raz do lampy. W tym momencie można właściwie skończyć, ja pokryłam wzór jeszcze Topem No Wipe – tak na wszelki wypadek. I gotowe! 🙂

 

 

Co do trwałości i tego jak całość będzie się zachowywać nie mam jeszcze pewności – wiadomo, że telefon czasami się grzeje, więc na pewno dam znać po dłuższym czasie użytkowania 🙂 No chyba, że już coś podobnego macie i wiecie co czy coś się będzie działo – dajcie znać jak się trzyma.
Efekt końcowy:))

 

 

 

 

 

I co myślicie?? Jaki wzór byście wybrali? Może podrzucicie mi jakiś fajny pomysł? ;P

Pozdrawiam serdecznie! :))

 

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *