fbpx
DIY i Rękodzieło,  glina i modelina,  Zima & Boże Narodzenie

Tak dla zabawy – kieliszek łoś z filmu :)

 

Jestem ciekawa w ilu rodzinach film „Witaj święty Mikołaju” z Chevy Chasem jest tak kultowy jak u nas (porównywalnie z Kevinem :)). Ostatnio puściliśmy go sobie którejś niedzieli, no i nadeszła ta scena:

Ktoś stwierdził, że ‚może by Kasia takie łosie zrobiła’ 😛 To ja na to ‚a czemu nie’ 😉 Mama mi oddelegowała jakieś stare kieliszki, ja skombinowałam trochę modeliny i oto voila! :)) Z białej modeliny zrobiłam rogi, które wypiekałam osobno (później przykleiłam do szkła), w nos włożyłam folię aluminiową, żeby nie marnować tyle modeliny i formowałam go bezpośrednio na kieliszku, oczy również robiłam od razu na szkle. Po wypieczeniu całości w piekarniku nic nie odpadło, ale jestem na to przygotowana 😛 W każdym razie na pewno nie trzymałabym tego łosia za rogi tak jak robią to w filmie 😉 Mimo to wygląda pociesznie, prawda? 🙂

 

 

 

Przeszukując internet udało mi się
znaleźć takie kieliszki na ebayu – dwie sztuki za 100zł, może poza
sezonem będą tańsze, jeśli tak – nie omieszkam skorzystać ;))

 

Pewnie nie uda mi się już nic więcej przed świętami opublikować, więc już teraz życzę Wam zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych 🙂 No i wymarzonych prezentów pod choinką! ;))

Pozdrawiam!

 

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *