fbpx
DIY i Rękodzieło,  jesień,  Nasz ogród,  Ogród,  pomysły

Jesienne świeczniki i trochę nowinek

 

Dzisiaj skombinowałam dla Was taki post zbiorczy o wszystkim na raz 😉
Na początek tytułowe świeczniki. W wolnej chwili się trochę pobawiłam i zrobiłam w sumie trzy.
Ten zrobiłam z suszonych liści, których mnóstwo leżało u mnie w książkach 😉 Kupiłam za kilka złotych szklany świecznik i przykleiłam liście używając Mod Podge.

Jak widać smarowałam gruuubo 😛 podoba mi się efekt jak zupełnie niechcący uzyskałam, liście wyglądają trochę jak zamrożone w kostce lodu 🙂

 

 

 

 

 

 Dwa pozostałe zrobiłam przyklejając gałązki moich wrzosów do okrągłych szklanek (klejem na gorąco), na to taki swojski sznurek i gotowe 🙂 Fajnie w takim świeczniku wyglądałaby też lawenda.

 

 

 

 

 

Przy okazji pochwalę się, że zostałam mianowana opiekunem „sekcji plastycznej” samorządu uczniowskiego 😛 Tzn. będę odpowiedzialna za całe dekoracje szkoły na wszelkie święta i pory roku. Właśnie kombinuję nad jesienną aranżacją i jeśli to co sobie zaplanowałam mi wyjdzie to będzie co podziwiać 😀 Na pewno pokażę co tam „wysmyczyłam” 😉 trzymajcie kciuki, przyda mi się ;))

 

 

 

 

 

Wczoraj doszły też do mnie zakupy z cebulekwiatowe.pl 😀 (juhuuu!;)
trochę wydałam, ale mam nadzieję, że będzie warto. Jutro pojawi się post na temat cebulek i ich naturalizowania (bo właśnie to sobie tym razem ubzdurałam :P)
Zostało mi jeszcze trochę ponad 100 tulipanów do posadzenia 😉
Zanim się pożegnam chciałam jeszcze donieść (chociaż pewnie większość z Was i tak już słyszała;) że w Polsce wreszcie pojawi się H&M Home! 😀 Dla niezorientowanych w temacie: super modne i nowoczesne projekty w rzeczywiście niskich cenach. Uhahana cała weszłam na ich stronę (tutaj) i od razu mnóstwo fajnych rzeczy wpadło mi w oko, przykładowo:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jak widać mam małą obsesję poduszkową 😛 Oczywiście nie wszystkie by u mnie pasowały, ale popodziwiać zawsze można 😉
Sklepy będą otwarte jesienią w:

 

Nowym Sączu (C.H. Trzy Korony), Gdyni (C.H. Wzgórze), Poznaniu (C.H. Poznań Główny i C.H. Malta), Krakowie (C.H. Bronowice) oraz Warszawie (C.H. Klif).

Pozdrawiam i do jutra :))

ten post bierze udział w:

 

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *