fbpx
DIY i Rękodzieło,  Zima & Boże Narodzenie

Świąteczne dekoracje szkoły

Jakby się ktoś zastanawiał to żyję i mam się całkiem dobrze 😉 Jakoś nie potrafię ostatnio znaleźć czasu (nie wspominając już o pomysłach:P), żeby zrobić coś ponad potrzebne minimum.
Dzisiaj WRESZCIE skończyliśmy świąteczne dekoracje w szkole, strasznie się to ciągnęło w tym roku, ale oto jest! 🙂 Prawda, że zacnie? ;D
(zdjęcia robione komórką – ubolewam;)

 

Bałwanka i misterne śnieżynki pojawiły się już w zeszłym roku (tutaj), nowością w tym roku jest wielka papierowa choinka – moi niewolnicy (czyt.uczniowie) wycięli mnóstwo pasków z papieru A3, każdy pasek był zgięty wzdłuż długości i przypinany szpilkami do kotary. Dzięki temu drzewko nie jest płaskie, a ma trochę faktury.
Ustroiliśmy je jeszcze białymi lampkami i gotowe 🙂
Przed tym wszystkim wisi pomalowana na biało (farbą w spreju) gałązka brzozy, z której zwisają gwiazdki i śnieżynki.
Aniołki ze zdjęcia poniżej przeszły lifting i operacje plastyczne – no dostały po prostu nowe twarze ;D Już tak nie straszą przerażającymi minami zrobionymi z gwoździ i innego żelastwa 😉
Ogólnie jestem zadowolona, wyszło całkiem fajnie 🙂 najwięcej zajęło przygotowanie i zebranie tego wszystkiego w jednym miejscu, samo składanie i dekorowanie to jeden dzień pracy (caluteńki;))

Pozdrawiam świątecznie! 😀

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *