fbpx
kursy filcowania online
DIY i Rękodzieło,  filc

Moje kursy filcowania online

kursy filcowania online

Tak! Dobrze widzicie 🙂 Powstają dwa kursy filcowania online! 😀 Bardzo, bardzo dużo ostatnio robiłam ‚technicznie-komputerowo-onlajnowo’. Ale o tym wszystkim przeczytacie za chwilkę poniżej.

Grupa „filcowanie od podstaw”

Parę tygodni temu założyłam na FB grupę Filcowanie od podstaw dla wszystkich, którzy chcieliby lub już zaczęli filcować. Ku mojemu zdziwieniu i wielkiej radości, w parę dni nazbierało się prawie tysiąc ludzi! Na grupie co tydzień udostępniałam kolejną lekcję filcowania uroczego misia.

Jeśli chcesz mieć dostęp do tych lekcji, będą na grupie do 15.05. Później możesz obejrzeć je na stronie dla zapisanych na mój newsletter 🙂 Będą na niej również regularnie dodawane kolejne filmiki z filcowymi poradami.

Kursy online

Darmowy kurs z misiem był bardzo miło przyjęty, więc pomyślałam, że przygotuję dwa kursy online – o figurkach, które były najczęściej wymieniane w ankiecie poza misiem. Ich premiera będzie 25.05! 😀 Jakie to figurki? 🙂

Śpiący króliczek – fajny kurs dla początkujących (i po prostu każdego, kto chce takiego króliczka!).

Nauczysz się jak stworzyć filcowaną figurkę śpiącego króliczka. Pokażę Ci jak zrobić figurkę od podstaw. Dowiesz się jak:

 • stworzyć tułów,
 • filcować głowę,
 • zrobić ładne uszy całkowicie z wełny,
 • stworzyć puszysty ogonek,
 • blendować kolory i tworzyć delikatne przejścia,
 • zrobić oczka zamknięte i otwarte.

Filcowana figurka kota – to kurs dla tych trochę bardziej zaawansowanych, ale jeśli ktoś chce nauczyć się wieeeele, to też może ten kurs wybrać. Będzie tam dużo różnych „wiadomości” dodatkowych 🙂 Postaram się też zrobić to tak, żeby każdy biorący udział w kursie mógł tę figukrę personalizować i zrobić np. kota w innej pozycji czy z długą lub krótką sierścią.

Nauczysz się jak stworzyć filcowaną figurkę kota. Pokażę Ci jak zrobić figurkę od podstaw – również jeśli chcesz stworzyć podobiznę własnego kota! Dowiesz się jak:

 • stworzyć koci tułów,
 • filcować głowę i pyszczek odpowiadający rzeczywistości,
 • zrobić ładne uszy małym nakładem pracy,
 • stworzyć prawdziwie koci ogon,
 • przymocować wąsy,
 • zrobić długą i krótką sierść,
 • przymocować oczy lub ufilcować takie, które wyglądają jak prawdziwe.
filcowany kot kurs

Trzy warianty obu kursów

Wykombinowałam sobie te kursy na trzy sposoby 🙂 Nie każdy będzie miał potrzebę kupienia całego zestawu startowego z igłami itd., bo może już filcuje i ma wszystko co potrzebne. Dlatego najtańszy wariant kursów to tylko 35zł 🙂 Z resztą zobaczcie sami – po więcej informacji kliknij w zdjęcie poniżej.

kursy filcowania

Można, więc kupić samego e-booka o króliczku lub kocie, e-booka i nagrania video, lub wydrukowanego e-booka, dostęp do nagrań i wszystkie potrzebne materiały do stworzenia figurki (z zapasem, żeby nie zabrakło!) 🙂

Najbliższe dwa tygodnie do premiery będą baaaardzo pracowite 😛 A tyle się poza tym dzieje, że lekko nie będzie, ale… i tak bardzo się cieszę! 🙂

Na koniec jeszcze raz link do strony zapisu na newsletter/listę oczekujących (no i dostęp do darmowych lekcji!) 🙂

Pozdrawiam!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *