fbpx
DIY i Rękodzieło,  filc

Moja twórczość i prośba do Was

Jeszcze nie tak dawno moje filcowanie wyglądało tak, że od czasu do czasu robiłam jakąś pojedynczą figurkę i pokazywałam ją w osobnym poście na blogu. Ostatnimi czasy robię jednak tyle najróżniejszych zwierzaków, że gdybym miała dla każdego pisać osobny post, to ten blog byłby już głównie o filcowaniu. 😉 Dlatego też pomyślałam, że co jakiś czas będę w jednym poście zbierać wszystko co ostatnio zrobiłam. Taki post podsumowujący możecie obejrzeć pod tytułem Ptasie trele – to zbiór wieeeelu ptasich figurek.

Wcześniej specjalizowałam się w psach i kotach, najczęściej jeszcze tworzonych ze zdjęć przesłanych przez właścicieli. Teraz jakoś tak się stało, że skupiłam się na ptakach 🙂 To tak wdzięczne stworzenia do odwzorowania, że praca nad nimi jest ogromną przyjemnością! Dlatego też w tym poście znajdziecie głównie ptaki. Na pierwszym zdjęciu jest mini-płomykówka, dla której muszę jeszcze znaleźć idealną gałązkę do lądowania.

Jej pierwowzorem jest płomykówka poniżej 🙂 Bardzo się do niej przywiązałam, pojechała z nami nawet do Książa – w końcu to idealne miejsce do robienia zdjęć sowie! 😛

Później był zimorodek, wykorzystałam w nim kolorowe koraliki, które pięknie mienią się w słońcu 🙂

Po polskich ptakach przyszła pora na… kakadu! 😀 Ależ miałam radochę przy robieniu tego zwierzaka 🙂 Właśnie pracuję nad kakadu różowym.

A na wiosnę pojawiły się pisklaki 🙂 Cała trójka szuka domu.

A na koniec rodzynek dzisiejszego zestawienia – niedźwiedź polarny do powieszenia na ścianie.

Zanim się pożegnam chciałabym jeszcze o coś poprosić 🙂 Pierwszy raz odważyłam się wziąć udział w Gali Twórców 🙂 (kategoria „Wnętrza i DIY”). Byłabym bardzo wdzięczna za oddanie na mnie głosu o tutaj. Całość zajmuje mniej niż pół minuty 🙂

Oczywiście jeśli sami bierzecie w nim udział zostawcie namiar, a również chętnie się odwdzięczę! 🙂

 

Pozdrawiam!

 

45 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *