fbpx
DIY i Rękodzieło,  glina i modelina,  gotowanie,  Lifestyle

Słodkości ciąg dalszy!

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja w takie upały najchętniej żywiłabym się samymi lodami 😀 Właściwie jakby się tak zastanowić, to prawie prawie tak robię 😉 O ile mnie pamięć nie myli, to w zeszłym roku pokazywałam Wam prosty deserek, który często sobie robię. Podpatrzyłam go kiedyś w jakiejś kawiarni w menu dla…dzieci ;P Nosił jakże piękną nazwę „Deser Myszki Miki”;D No w każdym razie smakuje fajnie i przypuszczam, że nie da się go nie lubić jeśli jesteście fankami lodów i… coli.

 

Tak, tak, deser colowy ;)) I teraz uwaga, bardzo skomplikowana instrukcja wykonania: wlewamy do wysokiej szklanki tyle coli, żeby sięgała jakieś 3cm poniżej krawędzi szkła, do tego wrzucamy z dwie kostki lodu, później dwie gałki lodów waniliowych i na to bita śmietana i wypolerowana wisienka 😀 mniam!

 

 

Jeśli mowa o deserkach, to znowu nagrzebałam modelinowo, tym razem czekoladka, trochę nadgryziona 😉 Wzór bardzo popularny i na samym youtube znajdziecie mnóstwo instrukcji jak taką czekoladkę zrobić. Moja wisi razem z pieguskiem przy kluczykach do autka, na szczęście nie mam okazji często na nią patrzeć, mogłoby to grozić permanentnym małym głodkiem na słodkie 😉 a tego nie chcemy 😛

 

 

 

 

Właśnie wykańczam najnowszego członka mojej sowiej rodzinki, pojawi się pewnie już jutro na blogu 🙂 Wpadnijcie podejrzeć.

Pozdrawiam serdecznie,

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *