fbpx
DIY i Rękodzieło,  inne DIY,  jesień

Jesienny bukiet w kocim wazonie

 

Na weekendzik pomyślałam, że skombinuję jakiś ładny bukiecik. Poszłam do kwiaciarni i poprosiłam o „swojskie kwiaty”;) No jak mi lilie zaproponowano to już się sama po asortymencie rozejrzałam. W końcu zdecydowałam się na trzy słoneczniki. W domu dodałam do nich dwie dalie, rozchodnik, rdest auberta i trochę winobluszczu :)) Efekt iście jesienny. Całość ułożyłam w nowiuteńko zrobionym wazonie z kotem.

 

Zwykły prosty wazon mam z centrum ogrodniczego (15zł), natomiast śliczny sznurek niechcący znalazłam w TKmaxxie (właściwie to najpierw kupiłam sznurek bo mi się spodobał, dopiero później myślałam co z nim zrobić ;)))

 

 

Zainspirowana tymi dwoma stworami, które same postanowiły się u nas zagnieździć, sznurek przykleiłam do połowy wazonu klejem na gorąco, a końcówkę zwinęłam, żeby robiła za motek wełny, którym bawi się czarny (narysowany specjalnym pisakiem) kot.

 

 

 

 

 

Niechcący do mojego koszyka podczas zakupów trafił nowy jesienny numer Werandy Country 🙂 jutro zabieram się za czytanie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety od ostatniego wpisu na temat kociaków,  mama-kot zginęła pod kołami samochodu :/ w związku z tym dwa biedne kocięta zostają póki co u nas, pojawił się pomysł zrobienia im kociej budy ;)) Również z oswajaniem jest postęp bo, mimo że odskakują, to złapane na ręce w miarę grzecznie siedzą i mruczą przy głaskaniu 🙂

Pozdrawiam:)

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *